Reprezentační výběr paraflorbalistů se o poslední dubnovém víkendu (24.-25.4.) sešel na své druhé letošní soustředění, které proběhlo  opět v oblíbené hale Sportovní hala Kutná Hora v Kutné Hoře. Program soustředění byl tentokrát opravdu nabitý.

Reprezentanti se v Kutné Hoře sešli už v páteční podvečer. Nejprve bylo u všech přítomných zjištěno, zda splňují podmínky účasti soustředění a po ověření, že všichni byli negativně testováni, mohlo soustředění započít. Po společné večeři čekala na hráče videopříprava.

Druhý den soustředění odstartoval v 9:00 prvním společným tréninkem, po kterém následovala první disciplína vloženého dovednostního turnaje Česká pošta Challenge Cupu a to jízda na rychlost. Před obědem stihli hráči ještě jeden hodinový herní blok a poté už jen zasloužená pauza. Po obědě čekal na hráče první modelový zápas mezi týmy A a B a další tréninkové bloky nácviku herních situací a nabíraní kondice. Sobotní blok, pak uzavřela druhá disciplína Challenge Cupu a to nájezdy na brankáře a pak už čekalo na hráče volno.

Neděle odstartovala opět v 9:00 herním tréninkem, po kterém následovala poslední disciplína Challenge Cupu střelba na přesnost a opět hra v tréninkových skupinách. Odpoledne zakončil druhý modelový zápas týmů A a B, které ovládlo mužstvo A výsledkem 6:3.

Reprezentanti úspěšně zvládli celé víkendové soustředění a alespoň částečně, tak mohli dohnat tréninkové manko, které mají nejenom reprezentanti vlivem pozastavené soutěže a uzavřených sportovišť.

Výsledky Česká pošta Challengu Cupu:

  1. Zdeněk Krupička
  2. Ivan Nestával
  3. Zbyněk Sýkora

 

Generálním partnerem Českého paraflorbalu je Česká pošta, této spolupráce si velmi vážíme, obzvláště v této době.

Generální partner

ČESKÁ POŠTA

 

Podporují nás

      Jak získat slevu 50%? Klikni... 
ČESKÝ FLORBAL